Team

Stephan Nuij

Directeur

lees meer
E-mail : info@obs-ravelijn.nl

Marjon Viveen

Groepsleerkracht groep 1/2

lees meer
E-mail : marjon.viveen@obs-ravelijn.nl

Anita Labohm

Groepsleerkracht groep 1/2

lees meer
E-mail : anita.labohm@obs-ravelijn.nl

Ilona Flikweert

Groepsleerkracht groep 1/2

lees meer
E-mail : ilona.flikweert@obs-ravelijn.nl

Annemarie Langeveld

Groepsleerkracht groep 3/5

lees meer
E-mail : annemarie.langeveld@obs-ravelijn.nl

Chantal van Kleij

Groepsleerkracht groep 4/5

lees meer
E-mail : chantal.van.kleij@obs-ravelijn.nl

Mirjam Pallandt

Groepsleerkracht groep 4/5

lees meer
E-mail : mirjam.pallandt@obs-ravelijn.nl

Marco van Krugten

Groepsleerkracht groep 6/7 en rekencoördinator

lees meer
E-mail : marco.vkrugten@obs-ravelijn.nl

Sander van Dongen

Groepsleerkracht groep 7/8 en ICT'er

lees meer
E-mail : sander.van.dongen@obs-ravelijn.nl

Marijke van der Maden

Intern Begeleider (IB'er)

lees meer
E-mail : marijkevandermaden@obs-ravelijn.nl

Juf Mhairi

Teacher English

lees meer
E-mail : mhairi.haverkamp@obs-ravelijn.nl

Juf Anneke

Onderwijs Ondersteunend Personeel

lees meer

Meneer Cor

Conciërge

lees meer

Manon Vink

LIO'er groep 7/8

lees meer