Wij werken op onze school met een continurooster. Dit betekent dat alle kinderen tussen de middag op school eten. 

Onze schooltijden: Maandag t/m vrijdag van 08.30 uur - 14.00 uur. 

 

De schoolvakanties 2021-2022 zijn als volgt:

VakantieBegin datumEind datum (t/m)
Eerste schooldag30-08-2021 
Herfstvakantie18-10-202124-10-2021
Kerstvakantie27-12-202109-01-2022
Voorjaarsvakantie28-02-202206-03-2022
Goede vrijdag/ Pasen15-04-202218-04-2022
Meivakantie25-04-202208-05-2022
Hemelvaart26-05-202229-05-2022
Pinksteren06-06-2022 
Zomervakantie11-07-202221-08-2022

Naast deze data zullen we ook een aantal studie(mid)dagen hebben, waarbij de kinderen vrij zijn. Deze worden verder via Social Schools gecommuniceerd.