De schooltijden van onze school zijn als volgt:

DagenOchtendMiddag
Maandag08.30 - 12.00 uur13.00 - 15.00 uur
Dinsdag08.30 - 12.00 uur13.00 - 15.00 uur
Woensdag08.30 - 12.30 uur-
Donderdag08.30 - 12.00 uur13.00 - 15.00 uur
Vrijdag08.30 - 12.30 uur-

 

De schoolvakanties 2020-2021 zijn als volgt:

VakantieBegin datumEind datum (t/m)
Eerste schooldag31-08-2020 
Herfstvakantie19-10-202023-10-2020
Kerstvakantie21-12-202001-01-2021
Voorjaarsvakantie22-02-202126-02-2021
Pasen02-04-202105-04-2021
Koningsdag/meivakantie26-04-202107-05-2021
Hemelvaart en vrijdag opvolgend13-05-202114-05-2021
Pinksteren24-05-2021 
Zomervakantie19-07-202127-08-2021