De schooltijden van onze school zijn als volgt:

DagenOchtendMiddag
Maandag08.30 - 12.00 uur13.00 - 15.00 uur
Dinsdag08.30 - 12.00 uur13.00 - 15.00 uur
Woensdag08.30 - 12.30 uur-
Donderdag08.30 - 12.00 uur13.00 - 15.00 uur
Vrijdag08.30 - 12.30 uur-

 

De schoolvakanties 2019-2020 zijn als volgt:

VakantieBegin datumEind datum (t/m)
Eerste schooldag02-09-2019 
Herfstvakantie21-10-201925-10-2019
Kerstvakantie23-12-201903-01-2020
Voorjaarsvakantie24-02-202028-02-2020
Pasen10-04-202013-04-2020
Koningsdag/meivakantie27-04-202008-05-2020
Hemelvaart en vrijdag opvolgend21-05-202022-05-2020
Pinksteren01-06-2020 
Zomervakantie20-07-202028-08-2020