Team

 

Marco van Krugten

Directeur

Meer info
E-mail : info@obs-ravelijn.nl

Marjon Viveen

Groepsleerkracht groep 1/2a

Meer info
E-mail : marjon.viveen@obs-ravelijn.nl

Anita Labohm

Groepsleerkracht groep 1/2b

Meer info
E-mail : anita.labohm@obs-ravelijn.nl

Sharon van Hulst

Groepsleerkracht groep 1/2b

Meer info
E-mail : sharon.vanhulst@obs-ravelijn.nl

Tim Dekker

Groepsleerkracht groep 3, Cultuurcoördinator

Meer info
E-mail : tim.dekker@obs-ravelijn.nl

Mirjam Pallandt

Groepsleerkracht groep 4/5, Taalcoördinator

Meer info
E-mail : mirjam.pallandt@obs-ravelijn.nl

Manon Verschoor

Groepsleerkracht 4/5 en groep 1/2a

Meer info
E-mail:manon.verschoor@obs-ravelijn.nl

Chantal van Kleij

Groepsleerkracht groep 5/6, Rots & Water trainer

Meer info
E-mail : chantal.vankleij@obs-ravelijn.nl

Marco van Krugten

Groepsleerkracht groep 5/6 en rekencoördinator

Meer info
E-mail : marco.vankrugten@obs-ravelijn.nl

Sander van Dongen

Groepsleerkracht groep 7/8 en ICT'er

Meer info
E-mail : sander.vandongen@obs-ravelijn.nl

Marijke van der Maden

Intern Begeleider (IB'er)

Meer info
E-mail : ib@obs-ravelijn.nl

Juf Mhairi

Teacher English

Meer info
E-mail : mhairi.haverkamp@obs-ravelijn.nl

Juf Ilona Flikweert

Onderwijsassistente schoolbreed

Meer info
E-mail: ilona.flikweert@obs-ravelijn.nl

Juf Anneke

Onderwijs Ondersteunend Personeel

Meneer Cor

Conciërge

Meer info